KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16228345
nr 1622 8345
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1915, flicka på landsväg. Olja på duk, 37x64 cm, yttermått inklusive ram: 48x74 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 maj 2024
kl 20:29:39
27/5 12:33:15
27/5 12:34:25
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor